بنام دین مقدس آخرامان
شریعت مقدس اسلام
و
صاحب امان
بنام ذات مقدس حضرت 
احدیت
یدالله فوق ایدیهم

کلیۀ کشورها متساوی‌الحقوق هستند مثلاً اگر ایران بخواهد در سوریه و عراق پایگاه نظامی و جنگی داشته باشد عراق و سوریه نیز مطلقاً باید پایگاه جنگی و نظامی در ایران داشته باشند تا زمانی که یک کشور دارای سلاح هسته‌ای است اگر قدرت‌های امپریالیستی نظر روسیه و چین بگویند مثلاً اگر ایران سلاح هسته‌ای داشته باشد قدرت‌های امپریالیستی و سرمایه‌داری فوق یا هر کشور دیگری که قدرت داشته باشد در صورتی که ایران سلاح هسته‌ای یا موشکی یا غیره داشته باشد و محدودیت در این موارد علیه ایران اعمال کنند مثلاً بگویند که ما شهر تهران را با سلاح هسته‌ای منهدم می‌کنیم یا ایران را از صحنه کره ارض نابود می‌کنیم یا کرۀ زمین را منهدم می‌کنیم مردم ایران موظفند که بدون هرگونه محدودیت سلاح‌های هسته‌ای، موشکی، شیمیایی، میکروهسته‌ای یا ماکرو هسته‌ای، بیولوژِیک، نامرئی، ساختن ماده و غیره بسازند و در صورت وم از آن‌ها استفاده کنند.
کمترین بندۀ بندگان ذات مقدس پروردگار کمترین بندۀ مردم ایران کمترین بنده بندگان ذات مقدس خاتم‌الانبیا والرسل محمدبن عبدالله خیر العالمین پیامبر آخرین ادیان و شرایع اسلام صلوات الله سلامه علیه کمترین بنده بندگان حضرت امیرالمومنین علی بن ابی‌طالب کرم الله وجهه شاه مردان و امیر متقیان علیه‌السلام کمترین بنده بندگان فاطمه اهرا و ائمه معصومین از جمله سیدالشهدا و دیگر شهدای کربلا، کمترین بنده بندۀ بندگان ذات مقدس امام دوازدهم حجت‌بن الحسن امام زمان مهدی موعود قطب عالم امکان صاحب الامر صاحب لوح محفوظ عجل‌الله تعالی فرجه الشریف روحی وارواح العالمین اب مقدمه الفدا العبد المذنب الخاطی الراجی غفرله
بهداد 
طهران 19 بهمن 1397
کل ً کربلا کل یوماً عاشورا
بعدالتحریر
اگر شخصی پیدا شود و بگوید من از آقای آقا سیدابوالحسن اصفهانی و یا آقای بروجردی درجه اجتهاد دارم و مخالف مثلاً برنامه هسته‌ای یا موشکی هستم درجه اجتهاد او ساقط و اگر تبعۀ ایران باشد باید کیفر ببیند.
من این مقام به دنیا و آخرت ندهم
اگرچه از پیم افتند خلق انجمنی
(السان الغیب)
ترجمان الاسرار)
مدعی خواست که آید به تماشاگه غیب
دست غیب آمد و بر سینه نامحرم زد
سعدی می‌فرماید
شب همه شب انتظار  صبح رویی می‌رود
کاین صباحت نیست خورشید جهان افروز را
ان اکرمکم عندالله اتقاکم
شهپر زاغ و زغن زیبای صید و قید نیست 
این تطاول در حق شهباز و شاهین کرده‌اند
(تعبیر) تأویل رفت و خواب به دولت حواله بود
صلوات بی‌حد بر محمد مصطفی و آله طیبین الطاهرین المعصومین و لعنت‌الله علی اعدائهم و مخالفیهم اجمعین الی قیام یوم الدین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها